آرمکو

نوع خدمات

  • ممیزی

شرح خدمات

  • ISO/TS 16949:2009

درباره شرکت

  • تاریخچه

شرکت صنعتی تولیدی رادیاتور خودروهای سبک و سنگین آرمکو در سال 1352 در تهران آغاز بکار کرد ودر سال1357 و با هدف توسعه فعالیتهای خود کارخانه ای با وسعت 100000متر مربع در شهرک صنعتی کاوه در 120 کیلومتری تهران احداث کرد. آرمکو اولین و بزرگترین تولیدکننده رادیاتور انواع خودروها در ایران است.

  • مسولیت ها

مسولیت اصلی ما تولید محصولی با کیفیت جهانی است. به همین منظور با اتکا به دانش روز دنیا و بهره گیری از تکنولوژی برتر و مدرن در جهت توسعه و ارتقای کیفیت تلاش میکنیم تا همچنان بعنوان اولین انتخاب خودروسازان و بازار قطعات یدکی شناخته شویم. تمامی کارکنان آرمکومتعهد به انجام این مسولیت خطیر در حوزه تولید و توزیع بصورت شبانه روزی وبا جدیت بسیار درتلاشند تا رضایتمندی خیل عظیم مشتریان خود را شاهد باشند. سهم بیش از۷۰ درصد تولید کارخانجات در بازارOEM و تامین تقاضای بازار یدک After Market با بیش از ۵۰ درصد، خود موید این توانمندیها میباشد.

  • دیدگاه

دورنمای هدف ما تبدیل شدن به تولید کننده پیشرو در سطح جهانی است. ما تلاش میکنیم تا تمامی نیازهای مشتریان خود را شناسایی و برآورده سازیم. ما بر این باوریم که با اتکا به دانش روز، ماشین آلات مدرن، مدیریت کیفیت جامع، تجربه و تلاش در مسیر صحیحی قرار داریم و جایگاه فعلی شرکت توام با اهداف توسعه ای و سرمایه گذاری های جدید ما را در رسیدن به این اهداف یاری خواهند نمود.

وب‌سایت