آریا صنعت بهینه

نوع خدمات

  • ممیزی

شرح خدمات

  • ISO 29001:2009

درباره شرکت

شرکت آریا صنعت بهینه به صورت منسجم و تخصصی در زمینه تهیه مواد اولیه مصرفی در تولید روانکارها با حفظ استانداردهای محیط زیست فعالیت مي کند.

مدیران ارشد این شرکت با اتکا به بیش از چهار دهه سابقه فعالیت در صنعت روانکاری کشور ،‌ فعالیت خود را در زمینه تامین نیاز تولیدکنندگان روانکار از سال ۱۳۷۲ (۱۹۹۴ میلادی) آغاز کردند و با توجه به توسعه کمی و کیفی این فعالیتها، در سال ۱۳۷۸ تاسیس شد.

این مجموعه، با داشتن امکاناتی از قبیل انبار مناسب کالا با توجه به شرایط محیطی و ایمنی نگهداری محصولات، سامانه کنترل موجودی و مدیریت انبار به منظور تامین سریع و فوری نیازهای مشتریان و نيز کالاهای متنوع شامل انواع روغنهای پایه، مواد افزودنی روغن موتور و صنعتی ،روانکاری،فیلتراسیون،ظرف،مطابق با استانداردهای جهانی براي تامین نیازهای مشتریان فعالیت می کند.

واحد تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت براي پشتیبانی علمی و تخصصی و توسعه دانش روانکاری، سامانه فروش و مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) از مرحله بازاریابی و فروش تا خدمات پس از فروش و اخذ بازخورد از مشتریان با نگرش وسعت بازار هدف از جمله امتیازات این مجموعه است.

همچنین استفاده از امکانات موجود در دفاتر خارج از کشور به منظور افزایش سرعت عرضه محصولات جدید و ارتباط با تولیدکنندگان مشهور این صنعت سبب شده است که این گروه، تنها شرکت پیشرو و باسابقه ایرانی در امر تهیه و توزیع مواد اولیه واحدهای تولید روانکار باشد.

علاوه بر این، صادرات انواع روغن پایه، مواد افزودنی و روانکارها نیز از جمله فعالیتهایی است که این مجموعه به سبب دارا بودن امکانات موثر مانند قیمت رقابتی، تنوع کالا در انبار، دسترسی سریع و فروش مطابق با حداقل میزان سفارش برای کشورهای اطراف به آن اهتمام ورزیده است.

شرکت آریا صنعت بهینه با بهره گیری از تیم توانمند بازرگانی خود ،کلیه کالاها را مستقیما از فروشنده اصلی و بدون واسطه خریداری و وارد کرده و با بهترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می دهد،که در کلیه مراحل از فرآیند فروش شامل ارائه دیتا شیت محصولات ، مشاوره فنی در خصوص فرمولاسیون ، انتخاب بهترین و مناسب ترین کالا، ارائه بهترین قیمت، تضمین کیفیت و اصالت محصولات ، و خدمات پس از فروش در کنار شما خریداران و مصرف کنندگان محترم می باشد. در خصوص ارائه مشاوره و خدمات، مشاوران فنی ما حضورا به محل سایت تولید شما اعزام خواهند شد. همچنین با بهره گیری از آزمایشگاه پیشرفته و کامل موجود در این مجموعه کلیه خدکات آزمایشگاهی قابل ارائه می باشد.با انتخاب سخت گیرانه و دقیق تامین کنندگان و تولیدکنندگان خارجی، و با بهره گیری از آزمایشگاه پیشرفته موجود در این مجموعه، ضامن کیفیت و اصالت محصولات موجود در سبد کالایی خود را می باشد.

وب‌سایت