خودروسازی راین

نوع خدمات

  • ممیزی

شرح خدمات

  • ISO 9001:2015

درباره شرکت

شرکت خودروسازان راین در سال ۱۳۸۲ بعنوان یکی از شرکت­های تابعه گروه صنایع خودروسازی کرمان در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و به منظور تولید خودرو، تاسیس و ثبت گردید.

طراحی ساخت کارخانه در دو فاز به انجام رسید و طی آن مقرر گردید که در فاز اول ۹۵۰۰۰ مترمربع و در فاز دوم ۲۰۰۰۰۰ مترمربع فضای مسقف احداث گردد.هر فاز شامل سالن بدنه ، سالن رنگ و سالن تزئینات می باشد.

فاز اول شامل سالن بدنه به مساحت ۲۳۰۰۰ مترمربع با ظرفیت استقرار ۵ خط تولید و تولید ۴۰ بدنه خودرو در ساعت ، سالن رنگ به مساحت ۴۰۰۰۰ مترمربع و ظرفیت رنگ آمیزی ۲۰ خودرو در ساعت و سالن تزئینات به مساحت ۳۲۰۰۰ مترمربع و ظرفیت استقرار خطوط تولید جهت تولید ۴۰ دستگاه خودرو در ساعت می باشد.

در اسفند سال ۱۳۸۲ و پس از عقد قرارداد همکاری بین شرکت خودروسازان راین و شرکت هیوندای موتور کره جنوبی که یکی از ۵ شرکت معتبر خودروساز در جهان می باشد، شرکت خودروسازان راین رسما تولیدکننده خودروهای هیوندای در ایران نام گرفت. پس از آن، با راه اندازی خط تولید خودروی هیوندای ورنا (اکسنت) اولین خودروی تولیدی این شرکت در خرداد ۱۳۸۳ از خط تولید کارخانه خارج شده و اولین سری خودروهای تولیدی هم در شهریور همان سال به مشتریان محترم واگذار گردید.

در ادامه­ روند توسعه شرکت، تولید خودروی آوانته (النترا) با همکاری شرکت هیوندای در دستور کار قرارگرفت و پس از خرید و نصب تجهیزات خط تولید این خودرو، در مرداد ۱۳۸۴ اولین خودروهای تولید شده از این سری، پس از انجام مراحل تست و آزمایشات فنی و احراز مجوزهای لازم به مشتریان محترم واگذار گردید. با انتصاب شرکت پرستوی آبی ارگ بعنوان نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکت خودروسازان راین و ظرف مدت یک سال، ۱۰ نمایندگی در شهرهای بزرگ ایران افتتاح گردید. هم اکنون این شرکت دارای بیش از ۱۴۰ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور می باشد. شرکت خودروسازان راین همواره با هدف جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت؛ سعی داشته است تا خودروهایی با امکانات پیشرفته و قیمت مناسب عرضه نماید. بنابراین؛ با توجه به موانع بوجود آمده در تولید خودروهای هیوندای، با درنظر گرفتن ظرفیت های بازار و پس از انجام مطالعات دقیق درمورد شرکت های خودروساز معتبر، سرانجام موفق به عقد قرارداد همکاری با یکی از برترین شرکت های خودروسازی چین گردید. در گام نخست با توجه به مزایای ارزیابی شده برای خودروی ولکس C30، تولید این سری از محصولات شرکت گریت وال در دستور کار شرکت خودروسازان راین قرار گرفت. خط تولید این خودرو به همت متخصصین و کارشناسان راین و با نظارت کارشناسان گریت وال در سال ۱۳۹۰ نصب و راه اندازی شده و واگذاری خودروهای تولیدی به مشتریان محترم آغاز گردید. در راستای توسعه فعالیت ها و محصولات، با تلاش مجموعه فنی و مدیریتی شرکت و با عنایت خداوند متعال، بزودی شاهد تولید محصولات جدید و بروز تحولات چشمگیری در این مجموعه خواهیم بود.

وب‌سایت