پلاستیک امواج

نوع خدمات

  • تدریس

شرح خدمات

  • کار استاندارد شده (Standardised work)  براساس الزامات گروه پژو-ستروئن (PSA)

درباره پروژه

این پروژه را به عنوان مدرس در گروه آموزشی و مشاورین پارسه، انجام داده ام.

درباره شرکت

شرکت پلاستیک امواج در سال ۱۳۶۴ خورشیدی به شماره ثبت ۱۷۱ بابلسر در زمینه تولید قطعات پلاستیک صنعتی، کشاورزی و مخابراتی آغاز به فعالیت نمود و پس از یک دهه تلاش مستمر با تولید قطعات خودرو فعالیت خود را گسترش داد.

اکنون که سه دهه از آغاز فعالیت آن می گذرد با کوله باری از تجربه و دستیابی به استانداردهای جهانی در زمینه تزریق پلاستیک و قالب سازی با دستگاه های پیشرفته و با تولید قطعات متنوع، با کیفیت و قیمت رقابتی با هدف پیشرفت و توسعه، آمادگی همکاری در کلیه زمینه های فوق را دارد.

همچنین شرکت جهت توسعه سیستم های مدیریت کیفیت و جلب رضایت مشتریان، سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و IATF 16949:2016 را به عنوان الگوی سیستم مدیریت کیفیت تعیین و ضمن رعایت کامل الزامات خاص مشتریان ( SSR2 و SSQR ) نسبت به اصول زیر متعهد می باشد :

اقدام در جهت کسب و افزایش رضایت مشتریان داخلی و خارجی

رعایت الزامات محصول و دستیابی به سطح ضایعات صفر

افزایش توانائی کارکنان و توسعه فرهنگ کیفیت از طریق آموزش و مشارکت در امور جاری

اقدام در جهت بهبود مستمر اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت در تمامی بخشها و فعالیتها

بر اساس موارد فوق، اهداف کیفیت تدوین و در دوره های زمانی مشخص نسبت به اندازه گیری، تحلیل و بازنگری آنها با کمک مدیران آگاه و دلسوز شرکت اقدام میگردد.

کلیه مشتریان:

شرکت ساپکو و سازه گستر سایپا، پارس خودرو، اپکو، ایساکو، ایپاکو به عنوان مشتری عمده شرکت و مشتریان قطعات تبادلی و بازاری شامل توسعه صنایع پرسی، رینگ سازی مشهد، مهرکام پارس، آرمانکار، برنز، نصیرلوازم، اخشان، خزرالکتریک

وب‌سایت